BAŞARI HİKAYELERİMİZİKSV Mobil / 
İKSV’nin kültür ve sanat olaylarını yayınladığı mobil uygulamadır. İKSV Mobil, kullanıcıların şehirdeki etkinlikler hakkında bilgi alabilecekleri bir uygulama olarak tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir.

iOS ve Android tabletler için geliştirdiğimiz proje Vodafone’un iletişim sponsorluğunda gerçekleşmiştir.

App Store’da "En iyi yeni uygulamalar” listesinde yer almaktadır.
 Yangın Var / Oyun, Osmanlı’nın itfaiyecileri olan Tulumbacılar etrafında dönmektedir. Yangın Var! iOS Pazarına giriş yaptığımız ilk oyundur.

İlk bir hafta içerisinde 30.000 adet indirilmiş ve Türkiye’de ücretsiz uygulamalar kategorisinde 4 hafta süresince 1. sırada yer almıştır. Toplam indirme sayısı 90.000 adettir.
Güneşli Günler / Bioderma markası için ürettiğimiz Facebook oyunudur. Photoderm ürün serisininin tanıtımı için yapılmıştır. Bioderma Global tarafından dijital pazarlama çalışmaları kapsamında “Best Practice” seçilmiştir.
Nokia Oyunlar / Nokia Global ile birlikte ortak projemiz olan 7 adet mobil oyun ürettik. Bunlar Fetih, İstila ve BKAPiden başka Davul Zurna, Football Star, Hoptek ve Zabıta’dır. Oyunların ana teması lokal öğeler, yerel değerler.

7 oyunun ulaşmış olduğu toplam download sayısı 3.000.000’un üzerindedir. Bu çalışma Nokia World’de “Best Practice” seçilmiştir.